בניית ממד

חברת שיטל מבצעת עבורכם בניית ממד למבנים חדשים וישנים, בצורה המקצועית ביותר.המטרה של ממד היא להגן על דיירי הבית במקרי חירום שונים, ובעיקר במקרים של פגיעה מחומר נפץ כלשהו, התקפות טילים, חומרי לחימה כימיים וכדומה. ממד מאפשר גישה מהירה למקום מוגן, מאחר שהוא נמצא ממש בתוך הבית. כאשר לבית אין ממד, ניתן לבצע בניית ממד גם לאחר שהמבנה בנוי לחלוטין, ויש לכך כללים מתאימים.

PostsGridBuilder Block Loading…

פעמים רבות אנשים מעוניינים להוסיף ממד לדירה שלהם. לעיתים מדובר בתוספת ממוקדת למטרה זו, על מנת להוסיף אפשרויות מיגון לדירה, ולעיתים מדובר בדרישה של הוועדה המקומית, כתנאי לתוספת בנייה אחרת בדירה ובבניין בכלל.באופן כללי, מותר באופן חוקי להוסיף לכל דירה ממד בגודל של 9 מ"ר, גם אם כל אחוזי הבנייה של הדירה כבר נוצלו. עם זאת, בניית ממד בבניין מגורים משותף, דורשת בנייה מרוכזת בכל הדירות בו זמנית, משום שבניית ממד דורשת יציקת בטון עבור הקירות. לכן, כאשר מעוניינים בבניית ממד בבניינים משותפים, יש צורך בהסכמה של 60% מהדיירים על מנת לבצע את הבנייה בפועל.

הוספת חדר ממד 

בניית ממד צריכה להיעשות בצורה מקצועית, על ידי בעלי מקצוע ברמה גבוהה, מכיוון שהממד אינו סתם חדר, אלא חדר שנועד להגנה יתרה. הוא חייב להיות בנוי מבטון, על פי התקנים, עם חלון מותאם לממד וכן הלאה. מומלץ לבחור באנשי מקצוע מיומנים ובעלי ותק בתחום, או בחברה מקצועית העוסקת בבניית ממד, על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר, וליהנות מממד איכותי אשר ישמש היטב במקרי חירום.חברת שיטל עוסקת בכל תחומי הבנייה והשיפוצים. עם שיטל אתם מקבלים ליווי מלא משלב היזמות ועד שלבי הגמר של המבנה. קבלן השיפוצים שי שיטל מסייע לכם בכל הקשור לבניית ממד, משלב הוצאת ההיתרים לבנייה, דרך הבנייה עצמה ועד שלבי הסיום האחרונים. עם שיטל, אתם מקבלים פיקוח מלא על עבודות הבנייה השונות, ועבודה איכותית ומקצועית במיוחד.צריכים בניית ממד חזק לבית שלכם? בואו למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר, רק אצלנו בחברת שיטל!

Call Now Button
התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?