שיפוץ לובי

כדי שאורחינו יעריכנו ידוע כי רושם ראשוני משפיע על משתנים רבים ובכלל זה על יחסים בין בני זוג ועל קבלה לראיון עבודה. אך רושם ראשוני אינו מוגבל רק ליחסים בין בני אדם אלא הוא יכול לנגוע גם למקומות בהם אנו מבקרים ועל השאלה האם אנו אוהבים מקומות אלו.זוהי הסיבה מדוע כה חשוב להשקיע בלובי הבניין שלנו, הלובי מהווה את שער הכניסה אל ביתנו ואת המקום הראשון שאורחינו רואים.לכן ככל שהלובי יותר מושקע כך האורחים שלנו יעריכו אותנו יותר וייהנו יותר מביתנו, הדרך הטובה ביותר לשמור על לובי הבניין שלנו היא לתחזק אותו ומעת לעת לדאוג לשפצו. שיפוץ לובי בניין הוא הדרך המושלמת ליצור את הרושם הראשוני הטוב ביותר וכל בעל בניין צריך לשקול לבצעו.

שיפוץ הלובי – לא רק לאורחים

אכן שיפוץ הלובי נוגע בראש ובראשונה לרושם הראשוני שמבקרים בבניין מקבלים עליו ועלינו, אך צריך לזכור כי מי שמבקר בלובי יום יום הוא מי שמתגורר בבניין. לכן שיפוץ הלובי נחוץ לא רק לאורחים אלא גם לאלו הגרים בבניין. אם אנו לא נאהב את הכניסה של הבניין וניגעל למראה הרי שהדבר ישפיע על התחושות שלנו בבית עצמו ויגרום לנו לעבור דירה לאחר תקופה מסוימת.כמובן ששיפוץ לובי משפיע גם על ערך הדירה עצמה ולמעשה משביח אותה ומעלה את ערכו של כל הבניין ושל הדירה הספציפית בפרט.

זכרו להקפיד על יחסי שכנות טובה כאשר אנו מעוניינים לשפץ את לובי הבניין אנו מחויבים לזכור כי יש צורך להחליט החלטה זו במשותף על ידי כל המתגוררים בבניין. חבל להרוס יחסים אשר נבנו במשך שנים רק עקב החלטה על שיפוץ הבניין, לכן כדאי להגיע להסכמות ולהבנות ולא להכריח אנשים לבצע דברים שהם לא מעוניינים בהם. הרי איננו רוצים לחיות בבניין יפה מבחוץ אך במבט מקרוב היחסים בין הגרים בו יהיו מתחת לכל ביקורת.זכרו לעמוד על רצונותיכם אך לצד זכרו לכבד את שכניכם וסביר שכך תגיעו להחלטות הטובות ביותר.

Call Now Button
התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?