אחרי שיפוץ הבית

איך מכינים את הבית לצביעה – שלב אחר שלב

לפעמים אנחנו מרגישים שאנחנו צריכים שינוי, לעיתים אנחנו רוצים משהו שונה באווירה בבית ובלא מעט מקרים אנחנו יודעים ובטוחים ששיפוץ הדירה יכול להכניס לבית ולחיינו תחושות אחרות לגמרי. אם לא מזמן שיפצתם את הבית ואתם מתכננים את העיצוב הבא בביתכם, תוכלו להשלים את העבודה בעזרת צביעה במגוון צבעים שיכולים לעשות עבורכם עבודה פשוט מושלמת. נגמרו הימים שהקירות בסלון או בחדרי השינה חייבים להיות לבנים, היום אנחנו מרשים לעצמנו לתת דרור ליצירתיות והמקוריות שלנו ובבתים רבים בישראל תוכלו למצוא גם קירות ירוקים, כחולים, צהובים או אדומים בסלון, בחדרי השינה ובחדרי האירוח.

צבי​עת דירה אחרי שיפוץ לא צריכה להיות מאוד שונה מאשר צביעה רגילה אך יש מספר דברים שיש לקחת בחשבון. חשוב להדגיש שהשיפוץ בביתכם יכול לשבש מעט את שגרת חייכם ולכן מומלץ לעשות את הצביעה מיד לאחר השיפוץ כדי למנוע עוד מספר שעות או מספר ימים של בית לא מסודר. את הצביעה לאחר השיפוץ יש להתחיל רק כאשר השיפוץ הושלם במלואו וכבר אין לכם שיפוצים נוספים לבצע, אם אתם מרגישים שעדיין לא שברתם את כל הקירות שרציתם בבית ואם אתם מרגישים שעוד יש לכם עבודת שיפוץ לפניכם- אל תתחילו עם הצביעה, זה השלב האחרון בתהליך. לאחר שהחלטתם על הצבעים ועל הסגנון, וודאו שאתם משתמשים בחומרים שמתאימים לקירות בביתכם ולאחר מכן כל מה שנותר לכם הוא פשוט ליהנות מהעיצוב החדש בביתכם.

צביעת דירה חדשה מקבלן – מתי, למה, כמה ואיך

רכשתם דירה חדשה מקבלן? ראשית מזל טוב ושנית, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת. צביעת דירה חדשה מקבלן צריכה להיעשות לאחר זמן מסוים, אתם לא יכולים לצבוע את הדירה מיד עם כניסתכם כיוון שעליכם להשאיר זמן קבוע מראש כדי לבדוק שהבנייה אכן לטעמכם ואין תקלות מיוחדות. לאחר שעברה התקופה המיוחלת ולאחר שבדקתם עם הקבלן שכל הקירות עומדים ללא סדקים וללא נזילות אתם יכולים להתחיל במלאכת צביעת הדירה.

צביעת דירה אולי נשמעת לחלקכם כמו משימה מורכבת ומסובכת אבל שמתחילים עם תהליך הצביעה מגלים שזה אפילו עבודה מהנה וכייפית שאפשר לבצע ביחד עם כל המשפחה. צביעת דירות של היום שונה מאוד מצביעת הדירות של פעם, היום מדובר בעבודת אומנות של ממש, בנוסף להסתרת הלכלוך שהצטבר על הקיר אנחנו יכולים גם לעצב מחדש את ביתנו בעזרת ציורים נחמדים וצבעים שפעם לא היו חלק מהאופציות העומדות לפנינו. היום למשל נוכל לצבוע כל חדר בצבע אחר, נוכל לצייר על הקירות בחדר הילדים דמויות שהם אוהבים ונוכל לבחור את השכבות כדי לקבל את המראה המיוחד שתמיד חלמנו עליו. צביעת הדירה יכולה לעשות קסמים בעיצוב הבית, בעזרת כמה שעות של עבודה תוכלו להרגיש שהכנתם לעצמכם בית חדש לחלוטין.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button