עבודות גבס

עבודות גבס הן שם כולל לכל עבודות השיפוצים או התוספות לנכסים קיימים המתבצעות על בסיס שימוש בחומר הגבס. שיפוצים, בנייה קלה, תוספות עיצוביות, הוספת חדר או הפרדה בין חדרים ועוד. שימוש בטכניקת עבודות גבס נתונה להחלטת הקבלן שיפוצים בהתחשב בצורך השיפוץ לנכס. הגבס הוא חומר זול ולכן מוזיל את עלויות השיפוץ או התוספות העיצוביות, הוא עמיד קל לעיצוב וניתן לצבוע אותו בהתאם לעיצוב הפנים של החלל המתבקש.

אנו מכירים את הגבס בעיקר מעבודות קירות הגבס אך למעשה השימוש בחומר הגבס משמש בהיקף נרחב של עבודות שיפוצים. עבודות גבס הן המילה החמה בענף השיפוצים בשנים האחרונות מאחר ועלויותיו של הגבס נמוכות וניתן להשתמש בו למגוון מטרות. חשוב מאוד לבחור בעל מקצוע המתמחה ומנוסה עם עבודות גבס.

חברת קבלנות שיפוצים

אצלנו בחברת שיטל לא מתפשרים על איכות, אנו מקפידים על תוצאות עבודות גבס מקצועיות ואיכותיות. חשוב לציין כי עבודות גבס אצלנו בחברת שיטל עמידות לאורך זמן מאחר ואנו משתמשים בגבס באיכות גבוהה העמיד לנזקים רבים ומבטיח תוצאות עבודה מקצועיות. אנו מעסיקים אנשי מקצוע מומחים בכל עבודות גבס ובעלי וותק וניסיון עשיר בתחום. היכנסו לגלריית עבודות גבס שלנו והתרשמו משירותי עבודות גבס ברמה הגבוהה ביותר.

המחירים  של שיטל

בחברת שיטל שמים דגש על מתן הצעות מחיר משתלמות המותאמות למחירים הממוצעים בשוק. לאחר פגישת ייעוץ ובהתאם לצרכי הלקוח, התקציב שברשותו ועלויות החומרים וכוח האדם אנו משכללים את הקריטריונים ומעניקים לכם הצעת מחיר אטרקטיבית שלא תוכלו לעמוד בה.מעוניינים בפרטים נוספים על עבודות גבס שלנו בחברת שיטל?
התקשרו כבר עכשיו למספר המופיע באתר לשיחת ייעוץ מקדים: 050-827-7982