בדק בית בתקופת שיפוצים

קבלן שיפוצים אמין ובעל המלצות יכול לחסוך לכם הרבה כאב ראש, אך גם במקרה כזה חשוב לא לוותר על ביצוע בדק בית.

מתכננים שיפוצים בבית? תקופת שיפוצים יכולה להיות מורכבת ומעייפת. כאשר מדובר בשיפוצים בהיקף קטן, ובני המשפחה ממשיכים להתגורר בבית, הם צריכים להתמודד עם כמויות גדולות של לכלוך, אבק ורעש ועם תנועה בלתי נפסקת של פועלים. כאשר היקף השיפוצים גדול יותר, בדרך כלל בני המשפחה מוצאים פתרון דיור זמני, אך גם במקרה כזה הם יצטרכו לבקר בתדירות גבוהה בבית כדי לוודא שהעבודות מתנהלות כמו שצריך, ללא עיכובים. תקופה כזו יכולה להפוך למאתגרת יותר כאשר מעסיקים שיפוצניקים חובבניים או ללא ניסיון. לכן, אם אתם רוצים לצלוח בשלום את תקופת השיפוצים, חשוב מאד למצוא קבלן שיפוצים אמין ובעל ניסיון והמלצות. בנוסף, אל תוותרו על ביצוע בדיקה של ליקויי בנייה בבית.

מדוע צריך לבצע בדיקת ליקויי בנייה כשעושים שיפוצים?

מטרת הבדיקה היא לוודא שעבודות השיפוץ נעשו בהתאם לתקנים הנדרשים ובפרט תקני הבטיחות המחויבים על פי החוק, כאשר בין היתר נבדק שלא נגרם נזק ליסודות המבנה או לדירות סמוכות. בנוסף, חשוב לראות שקבלן השיפוצים עובד על פי התכנית ומשתמש בחומרים איכותיים ומאושרים לשימוש. לעתים, רשלנות או ניסיון לחסוך כסף, יכולים לגרום לבעיות חמורות שיתגלו לכם רק לאחר שהשיפוצים יסתיימו, ואז כבר יהיה מאוחר מדי לתקן או שהעלות תהיה גבוהה והקבלן יתחמק מאחריות.

מה אני מציע?

הזמנה של בדק בית חשובה במהלך תקופת השיפוצים וגם בסיומה ואני ממליץ לא לוותר עליה גם כשמעסיקים קבלן שיפוצים אמין ומקצועי. בתום הבדיקה, תקבלו ממני דוח מקצועי הכולל חוות דעת הנדסית, שיפרט את מהלך הבדיקה ואת הליקויים שאותרו, במידה וקיימים כאלו. בדוח זה תוכלו להשתמש כדי להכריע במחלוקות שיתעוררו עם הקבלן והדוח גם קביל בערכאות משפטיות.

כדי שתוכלו ליהנות מהתוצאה, חשוב לוודא שעבודות השיפוצים מתנהלות על פי התכנון ללא ליקויים או ביצוע עבודה רשלנית. לשאלות נוספות ובירור פרטים אודות הבדיקה, התקשרו אלי או השאירו פרטים דרך האתר, ואשמח לסייע לכם.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button