המלצות שדרוג העיצוב של הבית במהלך שיפוץ

שיפוץ הבית או הדירה עלול להביא עמו לא מעט לכלוך ואי סדר אך אנשים רבים מבצעים שיפוץ בבתיהם ובדירותיהם מתוך הרצון להשתדרג ולהתקדם מבחינה עיצובית. בדרך כלל שיפוץ הבית או הדירה אורך מספר ימים אך יכול גם לארוך חודש ומעלה.

משך הזמן של השיפוץ תלוי בגודל השיפוץ ובדרישות הלקוח, מיומנות ומקצועיות החברה המשפצת ועוד. כך או כך, וודאי תרצו שהשיפוץ יסתיים במהרה ויביא לתוצאות איכותיות ומרשימות.

החלפת ריצוף בדירה – לא חייב לארוך זמן רב או לגרום לבלגן

אנו שמחים לבשר כי ניתן לבצע שינויים עיצוביים כדי לשדרג את עיצוב הפנים כמו החלפה לריצוף פרקט, מבלי להיקלע להוצאות כספיות גבוהות ולא להתעכב מבחינת זמנים. למעשה, החלפת ריצוף לפרקט זו אחת הדרכים וההמלצות לשדרג את עיצוב הבית במהלך שיפוץ מכיוון שזו פעולה שלא אורכת זמן רב, לא מצריכה הוצאה כספית גבוהה ויכולה להתאים לכולם.

יש היצע רחב ומגוון של פרקטים ומבניהם תוכלו לבחור את הסגנון או הדוגמה שהכי מתאימה לכם. פרקט למינציה הינו פרקט דמוי עץ אשר נמכר במגוון חנויות ומחסני עץ והתקנתו אורכת מספר שעות בלבד.

למעשה, תוך מספר שעות תוכלו לשנות את כל הרצפה בבתיכם מבלי להסתבך יותר מדי ולעיתים אף תוכלו לבצע את התקנת הפרקט לבד, ללא צורך בעזרה או בהזמנה של איש מקצוע. בעבר החלפת ריצוף הצריכה הרבה זמן ועבודה מסורבלת וקשה, כיום התקנת פרקט מתבצעת בקלות ובפשטות והתוצאות מרשימות ומיוחדות.

כמה עולה החלפה של ריצוף ברצפת פרקט ?

העלות תלויה בכמה היבטים, אחד מהם הוא סוג הפרקט שתבחרו להתקין בדירה. ישנם פרקטים מעץ שיכולים להיות יקרים אך יש פרקטים שהם דמוי עץ, הנחשבים לפחות איכותיים אך גם הרבה יותר זולים. פרקטים אלו יכולים לשמש אתכם לאורך שנים, ללא בעיות מיותרות או קשיי שימוש והתקנה.

לכן, לעיתים אין צורך לשלם אלפי או עשרות אלפי שקלים וניתן להסתפק בפרקט דמוי עץ אשר מיוצר באיכות די גבוהה ומביא עמו סגנונות עיצוביים שונים שמותאמים לכל מיני סגנונות עיצוב.

לרוב, החלפת רצפה בפרקט דמוי עץ (פרקט למינציה) בבית בן ארבעה חדרים עשויה להגיע לכמה אלפי שקלים בלבד. יש לקחת בחשבון כי הזמנה של איש מקצוע לבצע את ההתקנה עשויה לייקר את ההוצאה בכמה מאות שקלים.

הוספה של אקססוריז למטבח

דרך נוספת לשדרג את השיפוץ היא באמצעות הוספה של אקססוריז פשוטים אך משמעותיים למטבח. למשל, שינוי ידיות של ארונות המטבח יכולה להיות דרך מקורית ונחמדה לשנות ולשדרג.

מחיר של ידיות מטבח נע בין 10 ל-50 שקלים. תוכלו לבחור את הידיות שאהובות עליכם, להתקינן באופן עצמאי ולהביא למראה מדליק וחדשני ובכך להגדיל את תוצאות השיפוץ בבית שלכם, מבלי להוציא יותר מדי כסף.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button