הנמכת תקרה מגבס

הנמכת תקרה מגבס נעשית לצרכים דקורטיביים, פרקטיים ועוד. כאשר מבצעים הנמכת תקרה מגבס יש להקפיד על פרטים טכניים חשובים, ולבצע עבודה מקצועית במיוחד, על מנת שהתקרה תחזיק מעמד וגם תשווה לדירה מראה נאה ואסטטי. חברת שיטל מבצעת הנמכת תקרה מגבס בצורה מקצועית במיוחד, יחד עם שלל עבודות בניה מכל הסוגים.

תקרת גבס

הנמכת תקרה מגבס נעשית במקרים שונים. לעיתים מבצעים הנמכת תקרה מגבס על מנת להעביר צינורות מזגן ותעלות מיזוג, מבלי לפגוע במראה של החדר. על מנת לעשות זאת יוצרים קונסטרוקציית גבס מתחת לתקרה, ומעליה מעבירים את תעלות המיזוג או אפילו ממקמים את המזגן עצמו. לעיתים מבצעים הנמכת תקרה מגבס על מנת ליצור בידוד אקוסטי או תרמי, באמצעות חומרי בידוד המונחים על תקרת הגבס, או על מנת להעביר חוטי חשמל, טלפון וכן הלאה.

הנמכת תקרה מגבס משמשת גם למנט עיצובי, ניתן לשלב בה תאורה ייחודית וליצור מראה נאה במיוחד לדירה. כאשר יוצרים הנמכת תקרה מגבס, חשוב מאד לוודא שאין רטיבות בתקרה המקורית, מאחר שהגבס רגיש לרטיבות. חשוב גם לבנות את קונסטרוקציית הגבס בצורה בטיחותית ומקצועית, על מנת שהתקרה תהיה חזקה ויציבה, תחזיק את התעלות או החוטים שמעליה, אם ישנם, ותהיה מחוזקת היטב לקירות ולתקרה המקורית. מומלץ ליצור בתקרה פתחי שירות, אשר יאפשרו טיפול במזגן, החשמל וכדומה שמעל לתקרה מבלי לפרק את התקרה כולה.

חברת שיטל היא חברת בנייה ויזמות. חברת שיטל מסייעת לכם בכל נושאי הבנייה השונים, הן בייעוץ מקצועי,  והן בעבודות בנייה מגוונות בעצמן. חברת שיטל מבצעת עבורכם הנמכת תקרה מגבס בצורה המקצועית ביותר, ומאפשרת לכם ליהנות מתקרה דקורטיבית ויפהפייה, פרקטית ושימושית וכמובן חזקה ובטיחותית. עם השירות המקצועי של שיטל, אתם יודעים שאתם מקבלים את העבודה האיכותית ביותר, ושתצאו מרוצים. שיטל דואגת עבורכם לכל עבודות הבנייה הנדרשות בבית, ומספקת לכם ייעוץ מקצועי בכל נושאי הבנייה השונים.

רוצים לבצע הנמכת תקרה מגבס? בואו לעשות זאת בצורה האיכותית והמקצועית ביותר, אצלנו בחברת שיטל!

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button