חיפוי עץ למדרגות

אם יש לכם בית דו מפלסי או דו קומתי עם גרם מדרגות אחד או יותר, ייתכן שתרצו לבחון את האפשרות של חיפוי המדרגות באמצעות עץ, במיוחד אם אתם אוהבים את האווירה האינטימית שמעניק העץ לבית, ואם אפשר למצוא בביתכם מגוון רחב של פריטי עיצוב עשויי עץ לרבות פריטי הריהוט השונים בבית.

למעשה, שילוב עץ כחיפוי למדרגות הבית אפשרי גם כאלמנט יוצא דופן בבית שרובו מעוצב עם חומרים אחרים כדוגמת אלומיניום, זכוכית, פלדה, בד ועוד. חיפוי העץ של המדרגות יכול ליצור קונטרסט אטרקטיבי ויוצא דופן אל מול קו העיצוב הכולל של הבית, והכל תלוי בשילובים הנכונים שתוכלו לייצר, ואשר אותם מומלץ לייצר בסיוע של איש מקצוע.

להעניק למדרגות שלכם חיים משל עצמם

ייתכן שמדרגות הבית שלכם עשויות כרגע שיש פשוט וראשוני, עם פינות חדות, וייתכן שחידשתם את המדרגות עם שיש באיכות גבוהה ועם פינות מעוגלות. כדי להבין את המשמעות העיצובית של חיפוי עץ למדרגות הבית, דמיינו את המדרגות שלכם בצבע עץ האהוב עליכם, כהה או בהיר, מעובד או טבעי, מוחלק או גס, איך שתרצו. אם עד כה היו המדרגות שלכם מעין זרימה טבעית של הריצוף בקומה הראשונה והריצוף בקומה השניה, באמצעות חיפוי עץ, יוכלו המדרגות שלכם לקבל חיים משל עצמן, ולהפוך לפריט עיצוב בעל השפעה משמעותית על האווירה בבית.

לשבור את הזרימה בין הקומות

מאחר ומדובר במדרגות, ולא בפריט עיצוב שמניחים על הכוננית בסלון, הרי שכל שינוי שתבצעו בהן יבוא לידי ביטוי בצורה משמעותית לכאן או לכאן. חיפוי העץ שתבחרו יכול להשפיע בכל אופן על האווירה בבית, ועל כן אתם רוצים לוודא שאתם מבצעים את המהלך בליווי של איש מקצוע בלבד. אינכם רוצים לגלות שהחיפוי יצא אמנם יפה מאוד, אבל האפקט שלו על האווירה בבית הוא דווקא אפקט שלילי שלא ציפיתם לו. את זה תוכלו לעשות רק באמצעות סיוע של איש מקצוע שיוכל לחשוף אתכם לכל מגוון האפשרויות העומדות בפניכם, והנחייה מקצועית לגבי האופן בו יש לבחור את חיפוי העץ לרבות סוג העץ, הצבע, המרקם, הגוון הסופי, רמת הברק וכדומה.

שיקולים בטיחותיים שגם הם צריכים להילקח בחשבון

חיפוי עץ למדרגות יכול להיות פתרון מעולה גם לבתים בהם ישנם ילדים קטנים או לחילופין אנשים מבוגרים, ותמיד קיים החשש מפני נפילה וחבלה. העץ הוא אמנם לא רך כמו בד או צמר גפן, אך הוא החומר הרך ביותר שאפשר לעשות בו שימוש לצורך בניית מדרגות. בזמן נפילה, העץ סופג את עוצמת המכה, ובאמצעות עיבוד קל של זוויות המדרגות ניתן ליצור סביבה בטיחותית הרבה יותר מאשר מדרגות אבן או שיש. כמו כן, לצד החיפוי ניתן להתקין מעקה מודרני, כפרי או משלים שיכול בפני עצמו להפוך לפריט עיצוב עם חיים משלו, או להיות חלק בלתי נפרד מהמדרגות, ובהתאמה מלאה לחיפוי העץ.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button