טיפים הערכות לפני שיפוץ דירה

חשבתם להחליף את הבית ובסוף החלטתם לשפץ. שיפוץ דירה אינו עניין של מה בכך שיפוץ דירה דורש תכנון זמן ושקט נפשי, ההוצאות, הלכלוך והבלגן מותירים רושם שהשיפוץ נמשך לנצח ויכולים להוציא אותנו מדעתנו, לכן חשוב להיערך לקראת שיפוץ בין אם הוא קטן או גדול.

חברת שיטל בניהולו של שי לוי בונה ומשפצת בתים פרטיים ומבנים משותפים שי לוי המנכ"ל ריכז עבורכם הגולשים מספר טיפים שיעזרו לכם להתכונן לתהליך השיפוץ.כאשר מדובר ב שיפוץ דירה שכוללת הריסת קירות החלפת מערכות אינסטלציה וחשמל יש להיעזר בשירותי אדריכל או מעצב פנים שיכינו תוכנית עבודה מפורטת שאיתה ניתן לגשת לקבלני הביצוע.

יש לדרוש כתב כמויות מהאדריכל מסמך זה הוא חלק חשוב בלתי נפרד מהשיפוץ המאפשר לנו לדעת עד כמה נחרוג מהתקציב (למרות שאדריכלים רבים אינם אוהבים זאת) כתב הכמויות מאפשר לבדוק בין קבלן שיפוצים לקבלן באותם פרמטרים איפה קבלן כזה או אחר יקר בסעיף כזה או אחר.

חשוב להוציא תוכניות עבודה שכוללות תוכניות הריסה ובניה, תוכניות אינסטלציה וחשמל, תוכנית פריסת ריצוף, תוכנית חיפוי קירות, רשימת אלומיניום מסודרת איזה סוג חלונות.בדרך כלל עבודות חשמל זהו פרק שנתון להרבה שינויים ותוספות כיוון שלא נלקח בחשבון מספר נקודות החשמל שרוצים לעשות בדירה ותמיד בסוף מגיעה הפתעה בנושא זה והתקציב נפער.

חשוב מאוד לקחת 10%-15% ספר בתקציב עבור חריגות על מנת לא להיקלע לבעיות תקציביות בהמשך.
זמן = כסף ולכן חשוב לדרוש מקבלני הביצוע יעד לסיום העבודה על מנת שהעבודה לא תמשך מעבר למתוכנן, ולהקפיד לאורך התהליך כי אכן הקבלן עומד בזמנים.

אלו הטיפים שריכזנו עבורכם הגולשים טיפים שיעזרו לכם בהערכות לשיפוץ דירה, אם תכננתם לשפץ בית פרטי, דירה או משרד פנו אלינו ואנו נשמח לעזור, חברת שיטל משפצת בתים פרטיים, דירות, בניינים, מוסדות ציבור, ועסקים פרטיים.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button