ככה תנקו את הדירה לאחר שיפוץ

שיפוץ דירה יכול להיות "קוסמטי" או "מסיבי" בעוד ששיפוץ קל וקוסמטי כולל צבע חדש לדירה, החלפת דלתות ארונות או החלפת דלתות החדרים, איטום מחודש, בניית מחיצות גבס, פוליש לרצפות ועוד, בזמן ששיפוץ מסיבי כשמו כן הוא כאשר מדובר בשיפוץ שכולל הורדה או הוספת קירות ביצוע תוספות בנייה, החלפת תשתיות, החלפה בין חדרים ומיקומים של חללים בדירה ושאר פעולות הדרושות לשיפוץ דירה והעלאת ערך הנכס.

בזמן שיפוץ דירה אנו בדרך כלל צריכים לעזוב את מרחב המחייה שלנו לכמה ימים טובים, בעיקר כאשר מדובר בשיפוץ מסיבי, בעוד שלאחר שאנו חוזרים – אנו מגלים צבע על הרצפות ועל משקופי הדלתות, דבקים שנותרו מאחור ואבק כבד. לכן חשוב לבחור קבלן שיפוצים טוב ומקצועי שלא יותיר אחריו לכלוך רב. במידה ואכן יש לכלוך רב בדירה, יש לנקוט בעצמאים הבאים:

שכירת חברת ניקיון – שכרו חברת ניקיון מקצועית שתוכל לבצע עבורכם ניקוי לאחר שיפוץ. חברות כאלה יסייעו לכם באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים ומכונות מקצועיות, לנקות את הלכלוך והאבק הכבד, כמו גם להפטר מדבקים ולבצע פוליש למרצפות וזאת תוך בחירת חברת ניקיון המציעה את השירות.

פינוי פסולת – בחרו קבלן שיפוצים רשום ומורשה שיוכל לבצע עבודה מקצועית בנכס שלכם ויעשה זאת עם מינימום נזקים נלווים או לכלוך כבד. בחרו קבלן מקצועי שיוכל לנקות את הפסולת שנותרה במקום לאחר השיפוץ, כמו גם לפנות את חומרי הבניין ופסולת הבנייה אל מיכלים ייעודיים.

אל תשכחו לבצע הדברה  – חשוב לבצע לפני שאתם מחזירים את החפצים לדירה שלכם לאחר השיפוץ גם הדברה מקצועית על מנת למנוע כניסה של חרקים ומזיקים לדירה. שיפוץ דירה, מקנה הזדמנות לבצע הדברה ואף לעצב מחדש את המרחב לאחר הפעולה. חברות הדברה טובות תוכלו למצוא כאן: http://eco-bug.co.il/biological-pesti

עצבו מחדש את המרחב – כפי שהזכרנו, לאחר שיפוצים ניתן לעצב מחדש את הדירה. מיון חפצים והשכלת חפצים לא שימושיים: יאפשרו לכם מרחב חדש ופנוי בו תוכלו להציב ריהוט בצורה חדישה ומעניינת. פרסו על הרצפות שטיחים צבעוניים, הניחו חפצים דקורטיביים ותלו תמונות חדשות על הקירות. ריענון דירה לאחר שיפוץ ושימוש בקבלן שיפוצים על מנת לעצב מחדש – כולם יאפשרו לכם מרחב חדש נעים וכיפי למוגרים.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button