מה צריך לדעת לפני שיפוץ מבנה משרדים

שיפוץ מבנה משרדים זו פעולה שמתבצעת חדשות לבקרים, אך אם אתם כבר משקיעים בשיפוץ, כדאי שתשקיעו עד כמה שניתן בבטיחות. ובכלל זה: בהתקנת מערכת מתזי מים מתקדמת ואיכותית. זאת כמובן לצד השגת כל האישורים הנחוצים, בחירה נכונה של קבלן שיפוצים והתייעצות עם אנשי מקצוע מומחים שיעזרו לכם להתאים את עיצוב ותכנון המבנה לצרכי השימוש החדשים. 

מה הסיבות לשיפוץ המשרד?

ישנן סיבות שונות ומגוונות לשיפוץ משרדים, החל בהגדלת הנגישות עבור אוכלוסיות בעלות מגבלות, דרך התאמת המבנה לתקני בניה עדכניים, שיפור התשתית והגדלת העמידות ועד הרצון לחידוש ושינוי ושיפור סביבת העבודה. כאשר ברצונכם לשפץ עליכם לדאוג קודם כל לבטיחות המבנה והמשתמשים בו. קחו בחשבון שכל פעולה שאתם מבצעים דורשת היתר וכל שינוי או תוספת כרוכים באישורים מתאימים.

הוספת מערכות כיבוי אש

רשות הכבאות הארצית מגדירה את תקנות ודרישות כיבוי אש למבני משרדים, אחת לתקופה תקנות אלו מתחדשות ומתעדכנות. אם אתם משפצים וכדי לקבל היתר בניה, תצטרכו להיפגש עם יועץ בטיחות אש כדי שיכין תכנית לסידורי ואמצעי כיבוי האש הנחוצים. כמעט בכל מבנה מגורים זו ממש חובה להתקין מערכת ספרינקלרים, ובעברית: מערכת מתזי מים אוטומטית. מערכת מתזי מים אוטומטית היא אחת המערכות היעילות ביותר לשלוט בהתלקחות של שריפה ולעצור את האש לפני שתתפשט לשאר חלקי המבנה. ספרינקלרים מקטינים את הסיכון ואף מסייעים בהצלת חיים ממש.

בחירה נכונה של קבלן שיפוצים

דבר נוסף שצריך לדעת הוא כיצד לבחור קבלן שיפוצים מתאים. מומלץ שהבחירה תתבצע על סמך ביצועיו הקודמים של הקבלן ופחות על סמך המחיר שמציע עבור השירותים. כדאי לבחור בקבלן מנוסה שהיה מעורב בפרויקטים דומים לשלכם ולכן יכול לספק את המענה המושלם לצרכים ולדרישות שלכם. גם היכולת שלו לעמוד בלוחות הזמנים שאליהם התחייב היא לא פחות מנחוצה: בעת שיפוץ בניין המשרדים יהיה מושבת, ולכן חשוב שהעבודה תתנהל ביעילות ותסתיים כמה שיותר מהר כדי שתוכלו לחזור לשגרה.

ניהול נכון של התקציב

כאשר משפצים מבנה גדול כמו מבנה משרדים חשוב לדעת שבכל רגע נתון ישנם דברים שעשויים להשתבש. לכן רצוי ומומלץ לחלק את התקציב בצורה כמה שיותר חכמה ולהשאיר מרווח גדול לטעויות. בעזרת ניהול תקציבי חכם ונכון כל הפתעה בלתי צפויה תזכה לכיסוי, מה גם שתהיו כמה שיותר ערוכים להתמודד אתה מבחינה נפשית וכלכלית. כדאי מאוד להתייעץ עם קבלן השיפוצים בטרם עת בכל הנוגע לתקציב, לערוך פגישה ולהיערך מראש לסכומים שידרשו עבור כל פעולה שמתוכננת בשיפוץ.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button