עיצוב פנים והגשת היתרי בניה

זקוקים להיתר בנייה? מעוניינים בעיצוב פנים ייחודי? הדרך לשדרוג הנכס שלכם עוברת דרך בחירה נכונה של חברת יזמית וקבלנית מקצועית.בין אם ברצונכם להוסיף חדר ממ"ד או מרפסת, או לעצב מחדש את הדירה שלכם, עליכם לדאוג שהקבלן המבצע יהיה קבלן שיפוצים מוסמך ומקצועי, שיוכל לבצע את השיפוץ והעיצוב הנדרשים, בכל סדר גודל, בצורה הטובה ביותר.

סוף מרפסת בקבלת היתר בנייה

'שיטל' היא חברת יזמות ובנייה מקצועית ממדרגה ראשונה המספקת שירותי תכנון ועיצוב פנים. החברה פועלת מול הרשויות הרלוונטיות ומשיגה את כל האישורים הדרושים בזמן הקצר ביותר. ישנם תקנות רבות אשר קבע המחוקק ורובנו אינם מכירים את כולם. על מנת לחסוך מכם זמן וכסף יקרים וכן עוגמת נפש, עדיף שתיעזרו ביעוץ מקצועי ולא תיכנסו להרפתקאות עם מעצבי פנים לא מקצועיים או קבלנים חאפרים שאינם מורשים לבצע שינוי בביתכם ורק יעשו נזק ויגרמו לכם לעוגמת נפש. 'שיטל' תשיג את כל היתרי הבנייה בדרושים, תעמוד בלוח זמנים ותקציב מתוכננים מראש, ותבצע את העבודה בצורה מקצועית, על הצד הטוב ביותר.

עיצוב פנים שמעלה את ערך הנכס

בהגיעכם לבחור את החברה המתאימה לשיפוץ, בין אם מדובר בשיפוץ דירה, סלון, משרד, או כל חלל אחר – דאגו לשכור את שירותי חברה אמינה ומקצועית.'שיטל' מקפידה על העסקת אדריכלים ומעצבי הפנים מהטובים בענף. נוודא שתקבלו את העיצוב האיכותי והטוב ביותר בנמצא, כזה שישביח את ערך הנכס שלכם ויעלה את ערכו בשוק. רק מעצב פנים המכיר את כל האלמנטים הכרוכים בעולם העיצוב יוכל לספק לכם תוצאה מושלמת שתחזיק מעמד שנים.

חבילת עיצוב מקיפה

החל משלב הגשת הבקשות להיתרי הבנייה, כתיבת תכניות השיפוץ מול האדריכל ומהנדס החשמל, דרך בחירת החומרים האיכותיים ביותר וביצוע העבודה על ידי קבלן משפץ מתאים לסוג העבודה הנדרשת. 'שיטל' – מלווה אתכם לאורך כל הדרך. ליווי אישי ומקצועי עד לגמר העבודה והבטחה שתהיו מרוצים מהתוצאה הסופית.

העיצוב החדשני ביותר

צוותי העבודה ב'שיטל' אוחזים בידע רב וניסיון של שנים. כל הטרנדים החמים בשוק עומדים לרשותך בבחירת העיצוב המושלם לנכס. ניצור עבורך את חלל העבודה והמגורים ברמה הגבוהה ביותר, תוך יישום שיטות עבודה מקצועיות ובטוחות עד להשגת התוצאה הרצויה.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button