למה חשוב לעבוד רק עם
קבלן רשום בזמן שיפוץ?

כאשר רוצים לערוך שיפוצים, יש צורך בסיוע של קבלן שיפוצים, אשר ינהל את העבודה כולה וגם יפקח עליה – במיוחד כאשר מדובר בשיפוץ נרחב. על מנת להיות בטוחים שהשיפוץ ייעשה בצורה הטובה והאיכותית ביותר, חשוב מאד לבחור בקבלן שיפוצים רשום, כלומר קבלן אשר רשום בפנקס הקבלנים, מה שמקנה לו מעין תעודת ביטוח, ומוכיח את ההכשרה המתאימה של הקבלן לתפקידו.

תעודת קבלן רשום נותנת לנו עוד אינדיקציה למקצועיות הקבלן ולכך שאנו יכולים לסמוך עליו. הרישום בפנקס נעשה מתוקף חוק והמשמעות היא שמדינה מהווה סוג של רגולטור אשר מפקח על עבודת הקבלן, כתוצאה מכך הרי שניתן להגיש גם תלונה כנגד קבלן אשר לדעתנו התרשל בעבודתו.

בואו להנות מקבלן שיפוצים מקצועי, מנוסה, אמין שבעזרתו תוכלו לבצע שיפוץ בבית בראש שקט ובהרגשת בטחון

פנקס הקבלנים הוא מסמך בו רשומים למעלה מ-1000 קבלנים מרחבי הארץ אשר מוסמכים לבצע עבודות קבלנות גדולות. עבודות קבלנות גדולות מוגדרות על פי חוק כפרוייקט קבלן שעלויות העבודה שלו גבוהות מסכום של 30 אלף שקלים.

הרשומים הוסמכו רשמית בידי המדינה להעניק שירותי קבלנות בתנאים מסוימים כמו חתימה על חוזה, פוליסת ביטוח ועוד עליהם נפרט בהמשך.

חברת שיטל מוגדרת קבלן רשום בפנקס הקבלנים ומתחייבת לעמוד בכל התנאים העומדים בפניה.

הדרך הפשוטה ביותר לוודא זאת, היא כמובן לשאול את הקבלן איתו תרצו לעבוד, ולבקש לראות את תעודת ההסמכה שלו. דרך נוספת היא בדיקה שניתן לערוך דרך משרד הבינוי והשיכון, שם מפורטים שמות הקבלנים המוסמכים. 

לרוב בכדי להירשם כקבלן, צריך ניסיון מסוים בתחום. קבלן בעל הכשרה אקדמית של מהנדס או הנדסאי יצטרך פחות ניסיון. אם נבחר לעבוד עם קבלן רשום ללא תואר אקדמי, נדע כי מאחוריו לפחות חמש שנות ניסיון, מה שכמובן מהווה יתרון גדול וחשוב למי שמעוניין לבצע שיפוץ באמצעות קבלן.
קבלן שיפוצים רשום אחראי, יוכל לבצע עבורכם שיפוצים מכל הסוגים, ולאפשר לכם ליהנות משיפוץ איכותי ומושלם, בדיוק כמו שרציתם.
 
התפקיד של קבלן שיפוצים רשום הוא, למעשה, לנהל את כל פרויקט השיפוץ מתחילתו ועד סופו. שיפוץ דורש עבודה של בעלי מקצוע רבים בו-זמנית או זה אחר זה, ויש צורך באדם אשר ינהל את כל העובדים, ייצור את הקשרים ביניהם וגם יפקח על העבודה שלהם, על מנת לוודא שהיא נעשית בצורה טובה ומקצועית, וללא תקלות בדרך. 
קבלן רשום יאפשר לכם לעבור את תקופת השיפוצים בשלום וללא עגמות נפש מיותרות.
חשוב לומר כי לפי החוק חל איסור על קבלן לא רשום לבצע עבודה מעל סכום של 35,000 ₪. המשמעות היא שאם אנו מבצעים לדוגמא עבודת שיפוצים מעל סכום זה, חל עלינו איסור להעסיק קבלן שאינו רשום. בנוסף, יתכן ותהיה לכך גם משמעות מבחינת הביטוח ובמקרה של נזק לבית לא תהיו מכוסים על ידי הביטוח. זאת כמובן עוד לפני שנגענו בשאלות הבטיחותיות הנלוות להיעדר הרישום. 
 
מעבר לכך, חשוב גם לשים לב לאיזה תחום הקבלן רשום – אם אתם מעסיקים קבלן שיפוצים אך הוא רשום כקבלן חשמל הרי שאין לכך כל משמעות. לכן בדקו היטב את הדברים לפני העסקתו של הקבלן. 

כל קבלן רשום מחוייב לעבוד עם פוליסת ביטוח המבטחת אותו ואת העובדים מפני כל נזק או תקלה במהלך העבודה. חברתנו שיטל מקפידה לעבוד עם סוגי הביטוחים הטובים ביותר של חברות הביטוח על מנת להבטיח לכם ביטחון מלא ואחריות על העבודה.

אחד היתרונות החשובים בעבודה עם קבלן רשום, הוא האחריות לאורך זמן. במהלך עבודה עם קבלן רשום ישנו זמן מוערך מבחינה חוקית בו הקבלן מתחייב לתקן כל תקלה או נזק המתרחשים גם לאחר סיום הפרוייקט – ללא תוספת תשלום. 

מחפשים קבלן שיפוצים רשום לעבודות השיפוצים שלכם?
בואו למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם רק בחברת שיטל.

השאירו פרטים בטופס ונשמח לחזור
אליכם לשיחת ייעוץ ראשונה ללא עלות