שדרוג חדר האמבטיה

שיפוץ אמבטיה היא משימה לא פשוטה ודורשת תכנון רב מראש, כתב חומרים, הבנה של התהליך והיכולת להתמודד בצורה נכונה עם הדרישות וכל המעורבים בפרויקט.

החלפת הריצוף והטיח בחדר האמבטיה היא לא פשוטה, הרחבת הקירות דורשת התחשבות בצנרת ובתנאי הבית. יש לעבוד עם קבלן שיפוצים הבקי בנושאי שיפוץ אמבטיה ויש לו ניסיון מתאים בתחום והמלצות.

בנוסף, בהרבה מאוד בתים אנחנו פוגשים היום את המקלחונים המעוצבים בחדרי האמבטיה. אלה מחליפים בהצלחה רבה את האמבטיות הגדולות והמסורתיות וחדר האמבטיה נעשה גדול ומרווח מאי פעם.

התקנת מקלחונים בחדר האמבטיה הביתי נעשה היום הרבה יותר מאשר בעבר. אם עד היום ידענו שאת המקלחונים אנחנו מוצאים בעיקר במקומות ציבוריים כמו בבריכות השחייה, בבתי חולים וכדומה, הרי שהיום התפשטה המגמה גם לבתים הפרטיים ואנחנו רואים זאת בכל בית הנכנס להליך של שיפוצים, כאשר בעיצוב החדש בוחרים במקלחת ומותירים את האמבטיה מחוץ לתמונה.

התקנת מקלחונים במקום אמבטיה – סיבות

ישנם כמה וכמה סיבות משמעותיות הגורמות לכך שבבתים רבים בוחרים היום את השימוש במקלחונים ומוותרים על האמבטיה.

  • יותר בטוח – כאשר מדובר בבית שבו מתגוררים אנשים מבוגרים או לחילופין, בבית בו מתגורר אדם נכה או בעל צרכים מיוחדים, או אז יהיה הרבה יותר בטוח להשתמש במקלחון במקום באמבטיה. הרבה מאוד מקלחות שנעשו בתוך האמבטיה הסתיימו בפינוי לחדר מיון בגלל החלקה ונפילה בעת הכניסה לאמבטיה או בעת היציאה ממנה. המקלחון לעומת זאת הוא הרבה יותר בטוח לשימוש והרבה חותר מתאים לאוכלוסייה מוגבלת או קשישה.
     
  • יותר מעוצב – אנשים ששמים דגש מיוחד על העיצוב של הבית ופחות בוחנים את הפרקטיות, יבחרו במקלחון מבלי לחשוב מידי הרבה. ברור שהמקלחון הופך את חדר האמבטיה למעוצב הרבה יותר ומהודר פי כמה וכמה אך לעיתים, חבל שאין חשיבה על הילדים הקטנים, שמעל לכל ספק יעדיפו להתרחץ באמבטיה הגדולה. אין כמו אמבטיית קצף עבור הילד. דבר שלא יוכל להתאפשר כלל כאשר מדובר במקלחון בלבד.
     
  • יותר מרווח – כאשר מוציאים את האמבטיה מהתמונה ומכניסים במקומה את המקלחת ניתן ליהנות מהיתרון של המרחב והרווח שנוצר על ידי הבחירה במקלחון.

אז נכון שלא לכולם יתאים המקלחון. בבתים עם ילדים קטנים תהיה העדפה ברורה לרחצה באמבטיה וגם המבוגרים נהנים לעיתים להתפנק באמבטיה חמימה ומוקצפת. לכן, כדאי לעשות פשרה. להתקין מקלחון נפרד בחדר האמבטיה ולהשאיר את האמבטיה על כנה.

לאחר שתתקינו את המקלחת יהיה לכם פתאום הרבה יותר כיף וקל להתרחץ…

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button