שדרוג עיצוב חוץ הבית

לא מעט אנשים כיום מתעסקים בעיצוב חוץ הבית לא פחות מאשר במבנה ובפנים הבית. מתכננים שיפוצים נרחבים בבית ובגינה? מתכננים לבנות קומה נוספת בבית? מלבד פניה לקבלן שיפוצים מנוסה, עליכם גם להתכונן לשדרוג חיצוניות הבית. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות עיצוב באלומיניום.

בשנים האחרונות הפך האלומיניום ל"שחקן ראשי" בתחום הבנייה והשיפוץ. כיום קבלנים וחנויות לממכר חומרי בניין ושיפוץ לבית מחזיקים מוצרים רבים העשויים מאלומיניום, החל ממסגרות לחלונות, תקרות לחדרים בעלי גג נפתח וכלה בגדרות , מעקות ושערים לחצר הבית. גם בענף המטבחים, האלומיניום שולט, תוכלו למצוא מטבחים בהם חלקים נרחבים עשויים מאלומיניום.

מדוע משמש האלומיניום חומר גלם מבוקש כל כך בענפי בנייה שונים?

אלומיניום הוא חומר חזק ועמיד מאוד מחד ומאידך קל לעיצוב כך שניתן ליצור ממנו צורות ולהגיע לתוצרים מעוצבים ומגוונים. האלומיניום בניגוד לעץ שהיה בעבר חומר גלם שימושי ביותר, עמיד בפני רטיבות ובפני מזג אוור משתנה כמו שמש קופחת וגשם זלעפות. הוא אינו מחליד ושמור על רעננות ועל מראה טוב ונעים לעין גם לאחר שימוש ממושך. כמו כן, אלומיניום הוא חומר חזק ביותר כך שהוא כולל את היתרונות של חומרים כמו מתכת ועץ אך יחד עם זאת אין בו את החסרונות שלהם כמו חלודה, פגיעות כתוצאה ממזג האוויר והתיישנות של המראה.

שערי אלומיניום לבית

שערי הבית יוצרים את הרושם הראשוני של האורחים הנכנסים לבית בפעם הראשונה. ניתן כמובן להזמין שערי מתכת רגילים לבית אך אלומיניום הוא זה שיעשה את ההבדל. כאשר אתם מזמינים שערי אלומיניום לבית, אתם אמנם משלמים מחיר לא זול במיוחד אך התמורה שתקבלו תענג ותהנה אתכם לאורך שנים.

קודם כל האיכות והחוזק – שערי אלומיניום לא יפגעו מכל שינוי במזג האוויר ואין לכם כל חשש שיחלידו עם הזמן ויהפכו לבעלי מראה מחליד. גם העמידות והחוזק שלהם מוכיח בעד עצמו וכך אתם מקבלים מוצר עמיד וחזק שימשיך להראות במיטבו למרות שינויי מזג האוויר.

העיצוב מנצח – אלומיניום כאמור הוא חומר גמיש ביותר, כך שהעיצובים שניתן לבצע בעזרתו רבים,  מדובר בחומר קל לעיצוב ולכן יש לכם אפשרויות רבות הרבה יותר לקבל שערי אלומיניום מעוצבים כרצונכם, החל מגילופים ועיטורים שונים וכלה בצורות עיצוב מקוריות שיוצרות את המראה המרהיב של שערי הבית. השערים אינם רק אמצעי בטיחות אלא הם מהווים גם קישוט לבית.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button