5 טיפים נבחרים לשיפוץ מטבח

אחרי שנים עם אותו המטבח, החלטתם סוף לשפץ את המטבח שלכם. תוהים איך עושים את זה בצורה הנכונה ביותר? הנה 5 טיפים נבחרים לשיפוץ מטבח שיעזרו לכם במשימה:

1. התחילו בתכנון נכון ובהגדרת הצרכים – לפני שאתם יוצאים לדרך, בוחרים את האלמנטים השונים במטבח, את הצבעים השולטים בו וגם את הסגנון העיצובי. התחילו את המשימה שלכם בתכנון נכון ובהגדרת הצרכים: האם אתם צפויים לבלות במטבח לא מעט שעות במהלך השבוע? האם אתם משפחה עם ילדים, זוג מבוגר או יחידים? האם אתם רוצים לארח במטבח חברים ובני משפחה או להשתמש בו אך ורק לצורכי בישול ואפייה?

2. לאילו בעלי מקצוע לפנות– לצורך שיפוץ המטבח שלכם תזדקקו למספר בעלי מקצוע שונים, המתמחים כל אחד מהם בתחום אחר. למשל, סביר להניח שתזדקקו לשירותיו של נגר שיבנה עבורכם את המטבח, תזדקקו לחשמלאי שיתקין עבורכם את נקודות החשמל השונות וגם לשירותיו של שיפוצניק שיחליף את אריחי הקרמיקה ואת הריצוף במטבח. ודאו שכל אחד מהם מנוסה בתחומו ובעל הכשרה רלוונטית וכן שיש תיאום מלא בין כולם.

3. הגדירו את התקציב שלכם – שיפוץ מטבח יכול לעלות לא מעט כסף. כשאתם פונים לבעלי המקצוע השונים, בקשו מהם הצעת מחיר מסודרת ופירוט תהליכי העבודה הנדרשים. בחנו את ההצעות השונות, התייחסו לתקציב שהגדרתם מראש ובדקו אילו מהן היא הרלוונטית ביותר עבורכם. כשאתם מגדירים את התקציב שלכם מראש, קחו בחשבון את עלויות חומרי הגלם, את עלות העבודה עצמה (כפי שזו מוזכרת בהצעת המחיר שניתנה לכם) וגם את עלות רכישת האלמנטים השונים שוודאי תרצו להוסיף למטבח החדש שלכם.

4. שילוב של משטחי שיש – בחירת משטח השיש למטבח היא אחד התהליכים החשובים ביותר בתחום שיפוץ מטבחים, מכיוון שמדובר במשטח שישמש אתכם לא מעט, הקפידו לבחור את המשטח הנכון. תוכלו למצוא משטחים מסוגים שונים, כאלה העשויים מחומרים טבעיים וגם כאלה העשויים מחומרים סינתטיים. תמצאו גם לא מעט משטחים הנחשבים לאיכותיים ולעמידים וכאלה שפחות. התייחסו לאופן תחזוקת המשטח, למידת עמידותו וכמובן – גם למחיר שלו.

5. שילוב הטרנדים החמים ביותר – אם אתם רוצים מטבח "לפי הספר", בדקו מהם הטרנדים החמים ביותר כיום, טרנדים הקשורים לשיפוץ המטבח. תוכלו להיעזר באתרי האינטרנט השונים, בחוברות העיצוב וגם בבעלי המקצוע שישמחו לחשוף אתכם לאפשרויות השונות. הקפידו לשלב אלמנטים שמתאימים ונכונים לצרכים שלכם, כאלה שיהפכו את המטבח שלכם למסוגנן ויחד עם זאת גם לפונקציונאלי, כזה שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

לסיכום – את המטבח אפשר לעצב בסגנונות עיצוב שונים וגם לשלב בו אלמנטים מסוגים שונים. מכיוון שלכל אחד צרכים אחרים, חשוב לעצב את המטבח תוך התייחסות לצרכים אלה ולשלב בצורה נכונה בין פונקציונאליות ליופי. מומלץ שלא להתפשר על האיכות ולחפש בעלי מקצוע הנחשבים למובילים בתחומם שייקחו בכך חלק.

התחל שיחה
1
צריכים עזרה?
שלום!
איך אוכל לעזור לכם?
Call Now Button